„Život začíná, když otevřete dveře“

„Život začíná, když otevřete dveře.“

Příběh

Yoko má přes 40 let zkušeností v navrhování a výrobě sportovního oblečení z materiálů nejvyšší kvality. Designováno ve Finsku, kde náročné klima vyžaduje to správné vybavení. Naše produkty jsou určeny pro uživatele za jakýchkoliv okolností od venkovních a volnočasových aktivit až po ty nejnáročnější závodní podmínky, bez ohledu na roční období. Je to naše vášeň a povinnost vytvářet přesně ty produkty vyhovující požadavkům zákazníka, ať už jste rekreační sportovec anebo profesionál.  

1983

První produkty Yoko vznikly, když finský lyžař Asko Autio požádal o vytvoření rukavic pro běžecké lyžování. Yoko tak učinilo a Asko dokázal zvítězit v běhu na 50 kilometrů na světovém šampionátu na norském Hollmenkolenu. Běžecké kombinézy začali vyvíjet o pár let později.

1989
Legendární lyžařský pár Harri a Marja-Lijsa Kirvesniemi zvítězili na Mistrovství světa v běžeckém lyžování ve finském Lahti v rukavicích Yoko.

1991
Nor Terje Langli byl jedním s dlouhodobých Yoko sportovců. Například na mistrovství světa v roce 1991 zvítězil ve Val Di Fiemme na Světovém šampionátu v běhu na 10 kilometrů.

2002
Na Zimních Olympijských hrách v Salt Lake City hned 9 z 12-ti možných zlatých medailí v běžeckém lyžování získali sportovci v rukavicích Yoko. Dobré je poznamenat, že všechny rukavice, ve kterých závodníci vítězili, bylo možné koupit v jakémkoliv kamenném obchodě, což předtím nebylo zvykem.

2003

Švýcarský jezdec na horských kolech Thomas Frischknecht zvítězil na Světovém šampionátu a jeho kolega z reprezentace Nino Schurter zvítězil v roce 2009. Oba v rukavicích Yoko.

Katalog ke stažení zde:

Katalog na sezónu 2019/20 YOKO_winter_2019-20_catalogue 

Pro správné zobrazení doporučujeme katalog stáhnout do svého počítače!

Informace o produktech naleznete na www.yoko.fi