optowaxLogo

Méně času na voskování, více času na lyžování

OPTIWAX je značka koncových vosků pro snowboarding, sjezdové lyžování a běžecké lyžování. Produkty nosí řadu ocenění, vedena velkou skupinou závodníků ve světovém lyžování. Nadšení a dlouholeté úsilí o to, udělat lyžování co nejsnadnější a nejpříjemnější. Neděláme jen lyžařské vosky, naše nanotechnologie používány pro bez voskové běžecké lyže, získali nejprestižnější cenu za inovace v roce 2010 ve Finsku.

Našimi cíli je přípravu lyží zrychlit a zjednodušit, vám tak zůstane více času na to, užít si lyžování a strávit méně času její údržbou. Po několika letech testování, jsme šťastni, že můžeme vosky OPTIWAX přivést na trh. OPTIWAX na širokou škálu produktů jak pro začátečníky, tak pro profesionály. OPTIWAX voskové pásky jsou nejlepším výběrem pro začátečníky, ale díky jejich skvělých skluzným vlastnostem a extrémní účinnosti vosku jsou také velice často používány mezi závodníky. Fluorové prášky, bloky, vosky, voskové pásky, a stoupací vosky jsou pojmenovány od 0 do 3 pro absolutní jednoduchost výběru.

Toho pravého potěšení z lyžování dosáhnete pouze s kvalitním skluzem. Když sjezdový vosk dlouho vydrží, je rychlý a lehce použitelný, můžete si užít to nejlepší lyžování pokaždé. Naše Optiwax sjezdové pásky jsou číslem jedna, především ve výběru pro začátečníky. Pomocí sjezdové pásky můžete lyže namazat bez použití speciálního vybavení a výsledkem je úroveň závodních vosků, které vydrží až 200 kilometrů.

Sjezdové pásky jsou také široce používány závodníky – výdrž vosků nabídla mnoho skvělých výsledků v dlouhých vytrvalostních závodech. Sjezdové pásky jsou zároveň perfektním výběrem pro lyžování na prázdninách. Stačí pouze jedno voskování a můžete si užívat lyžování několik dní. Světoví atleti také oceňují extrémní účinnost vosku při každém použití sjezdového pásku. Optiwax má tři rozdílné šířky pásků pro snowboard, sjezdové lyžování a běžecké lyžování.

Optiwax je oficiálním partnerem finského, amerického a ruského týmu, Optiwax spolupracuje s reprezentacemi Francie, Rakouska, Švédska, Běloruska, Norska, Ruska a mnoha dalších.

Katalog Optiwax 2018-19 stahujte zde.

Ceník Optiwax 2018 najdete zde.

Jak lyže voskovat? Podívejte se na video!

Závodní servis sjezdových lyží naleznete zde: