O nás

 

 
Hyra je legendární ochránkyní „cestovatelů na sněhu“. Tradičně spojená s různými místy severní Evropy, Hyra není jen bohyně sněhu, ale také bohyně, která se ztělesňuje s lyžařem pro dobro sněhu samého. Ještě dnes je stále evokována lyžaři před každým sjezdem. Firma je inspirovaná bohyní sněhu a vášní pro lyžování samotné. Snaha o kvalitní výrobky, které pomáhají těm nejlepším sportovním výkonům.
 
 
Nespokojenost s kvalitou zboží, které se dostává do České Republiky nás dovedla k tomu abychom založili firmu, která tyto věci může nabídnout. Proto v našem sortimentu můžete vybírat pouze produkty nejvyšší kvality. Produkty KINETIXX používá mnoho sportovců a pravidelně přiváží medaile z Mistrovství světa i Olympijských her. Běžky YOKO s patentovanou bezúdržbovou technologií uspokojili nejednoho zákazníka! Na lyžích AUGMENT  jezdí celá řada českých i slovenských reprezentantů a mnoho top jezdců. Je to první nová značka lyží za 21 let v okruhu světového poháru. Revoluční technologie vosků OPTIWAX, kterou používá 13 reprezentací napříč sjezdovým a běžeckým lyžováním. Pro naše zákazníky také nabízíme služby přímo v našem SHOW ROOM ve Valašském Meziříčí. Vyrábíme sportovní vložky Sidas, děláme bootfitting, jsme autorizovaným servisním centrem MONTANA  s kategorizací High standard ski service team, kde připravujeme lyže některým závodníkům a široké lyžařské veřejnosti.
 
Pro milovníky cyklistiky jsme připravili kola značky Pells, BMC a RDR Italia, zároveň naši profesionálové připraví vašeho miláčka na projížďku v našem cykloservisu