FLOCKS – komfort do Vašich bot

flocks-logo_1

Popis ponožky ang

  • Merino vlna je základem ponožky. Vlna má speciální kvality a vlastností. Má velmi příjemnou strukturu, která nedráždí kůži. Díky skvělé prodyšnosti zajišťuje sucho a teplo v botě, navíc nepáchne.
  • Ideální fit díky skladbě materiálů a minimální šířce máte pocit jako by ponožka byla vaší součástí. Vaše problémové tlakové body se stanou naprosto bezproblémové. Ponožky vám tak dopřejí větší potěšení z prováděné činnosti.
  • Cool design, vytvářený standartními barvami, moderní, trendy a svěží. A proto je můžete třeba i u baru anebo u krbu.
  • 100 % Holandské. Designováno a vytvořeno v Holandsku. Kompletně holandský produkt, který vydrží opravdu dlouhou dobu

Produkty

Triangle

790,-

Stripes

790,-

Jaguar

790,-

Podrobnosti o produktu:

Ponožky jsou dostupné ve velikostech 36 – 47. Vyrobeny z: 40% merino vlna, 30% elastan, 20% polypropylen, 10% polyamid. Myjte ve 30 stupních, nevkládejte do sušičky. Nápověda: Jedenkrát vyperte před použitím aby jste dosáhli maximálního komfortu.

Náš příběh

Flock je ambice dokonalosti. Kvalitní lyžařské ponožky vytvořené s vášní, zkušeností a vztahem k zimním sportům. Samozřejmě lehká zábava nechybí.

Po dlouhých letech závodění na profesionálním okruhu, jsme nikdy nenalezli ideální ponožky. Ponožky možná nejsou náročný produkt, za to jsou velmi důležitým. Zimní sporty začínají u vašich nohou, je to vaše kormidlo. Flock chce, aby lyžaři poznali limity, kterých mohou dosáhnout, a to i díky suchým a teplým nohám.

Drobnosti dělají rozdíl. Výzkumy materiálů, testování správných kombinací, informace a zpětná vazba od profesionálních jezdců jsou základem Flock.

Ponožky nejsou pouze pro lyžaře či snowboarďáky, ale také pro fanoušky, cestovatele, příležitostné jezdce. Z ponožek máte pocit druhé kůže jak jsou pohodlné.