Jestli závodíte nebo jezdíte pouze pro potěšení – každý den s našimi lyžemi je dobrodružství!                  Mike Kogler, Augment 

augment_allmountain_77_titanal_2019-20

All Mountain 77 Titanal

Vázání: SPX 12 KONECT DUAL RENT SYS B80
Cena setu: 27 790,-

augment_allmountain_77_carbon_2019-20

All Mountain 77 Carbon/titanal

Vázání: SPX 12 KONECT DUAL RENT SYS B80
Cena setu: 28 890,-

augment_allmountain_88_carbon_2019-20

All Mountain 88 Titanal

Vázání: SPX 12 KONECT DUAL RENT SYS B80
Cena setu: 27 790,-

augment_sport_carving_on_piste_68_2019-20

Sport Carving ski

Vázání: SPX 12 KONECT DUAL RENT SYS B80
Cena setu: 25 790,-

augment_performance_carving_on_piste_70_2019-20

Performance Carving ski

Vázání: SPX 12 KONECT DUAL RENT SYS B80
Cena setu: 24 490,-

Jestli jsou ideál vaší jízdy dokonalé oblouky, pravděpodobně hledáte lyže jako Augment SC nebo Augment All Mountain Titanal 77, které vám dopřejí preciznost, stabilitu a přilnavost, získané z lyží Světového poháru. 

Naše Sport carvingové lyže jsou optimalizovány pro upravené sjezdovky, dokonce i na černé ledovaté sjezdovky. Pro zkušené lyžaře, kteří chtějí být rychlí v oblouku za jakýchkoliv podmínek,  jsou ideální All Mountain TiCarbon 77. 

Naše nejuniverzálnější lyže na sjezdovku je Augment SC. Různý rádius, různá flexe. Nenechte se zmást jejich klasickou elegancí. Protože jsou AUGMENT SC tak všestranné, uvidíte nejednoho učitele lyžování, jak je používá v práci i ve volném čase. AUGMENT SC drží na zledovatělých černých sjezdovkách, např. v italském La Thuile, abyste dlouhé carvingové oblouky mohli projíždět plnou rychlostí. Užijete si s nimi ale i na červených či modrých sjezdovkách, jako třeba na Hintertuxu v Rakousku. A stejně tak přimějí ke spokojenosti na obtížných sjezdovkách s boulemi a sněhem pokrytými ledovými plotnami v lyžařských střediscích jako např. v L’Argentiere, Chamonix, ve Francii za slunečných jarních dní. Jako všechny lyže AUGMENT, obsahuje i model AUGMENT SC sendvičové vrstvy a materiály používané na tratích Alpského světového poháru FIS vč. laminovaného jádra ze dřeva topolu / jasanu, dvojité titanalové či kompozitové vrstvy lisované technologií prepreg, fenolové boky, závodní hrany a skluznice. Všechny lyže jsou ručně vyráběny v naší vlastní továrně v rakouském městě Mittersill, v regionu Pintzgau. Ohledně nastavení lyží nebo ke zjištění správné délky, tuhosti a nastavení podložky kontaktujte prodejce AUGMENT, nebo použijte naši aplikaci.